Hľadaj:

Dnes je Utorok 10.decembra 2019, meniny má: Radúz zajtra: Hilda
channel13.jpgchannel5.jpgchannel17.jpgchannel10.jpgchannel7.jpgchannel15.jpgchannel16.jpgchannel2.jpgchannel4.jpgchannel8.jpgchannel12.jpgchannel3.jpgchannel9.jpgchannel14.jpgchannel1.jpgchannel6.jpgchannel11.jpg

Rozpis skupiniek kaplnky

Podomová návšteva kaplnky

Panny Márie zázračnej medaily - rozpis skupiniek


1. skupina
1. Jaroslav Špalek 20.10 - 27.10
           
2. Anna Kadašiová 27.10 - 3.11
3. Margita Tarabová 3.11 - 10.11
4. Emília  Magočová 10.11 - 17.11
5. Zita  Repáňová 17.11 - 24.11
6. Miroslava Verešová 24.11 - 1.12
7. Mária Kadašiová 1.12 - 8.12
8. Marta Štadaniová 8.12 - 15.12
9. Michal Trnovec 15.12 - 22.12
10. Anna Moravčíková 22.12 - 29.12
11. Eva Očková 29.12 - 5.1
12. Lenka Gottasová  5.1 - 12.1
13. Marián Kadaši 12.1 - 19.1
14. Stanislav Trnovec 19.1 - 26.1
15. Emília  Horáková 26.1 - 2.2
16. Anna  Kormančíková 2.2 - 9.2
17. Michal Keblušek 9.2 - 16.2
18. Iveta Trhančíková 16.2 - 23.2
19. Adrián Magoč 23.2 - 1.3
20. Mariana Vrábová 1.3 - 8.3
21. Tomáš Bukovinský 8.3 - 15.3
22. Eva Balcárová 15.3 - 22.3
23. Helena Tarabová 22.3 - 29.3
24. Mária Tavačová 29.3 - 5.4
25. Zitka Melová 5.4 - 12.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

      

    

2. skupina
1. František Melo 20.10 - 27.10
           
2. Anton  Klocaň 27.10 - 3.11
3. Zuzana Brezániová 3.11 - 10.11
4. Barbora Brandyská 10.11 - 17.11
5. Emília  Klocaňová 17.11 - 24.11
6. Zitka Štadaniová 24.11 - 1.12
7. Lenka Višňanská 1.12 - 8.12
8. Oľga Šamajová 8.12 - 15.12
9. Mária Trnovcová 15.12 - 22.12
10. Anton Klocaň 22.12 - 29.12
11. Marta Bitalová 29.12 - 5.1
12. Tereza Zajacová 5.1 - 12.1
13. Jozefína Pratáková 12.1 - 19.1
14. Marián Praták 19.1 - 26.1
15. Dušan Štadáni 26.1 - 2.2
16. Martin Šupej 2.2 - 9.2
17. Berta Hliníková 9.2 - 16.2
18. Anna  Tarabová 16.2 - 23.2
19. Anna  Dikošová 23.2 - 1.3
20. Jana Obertová 1.3 - 8.3
21. Terézia Samcová 8.3 - 15.3
22. Anna  Melová 15.3 - 22.3
23. Helena Teplická 22.3 - 29.3
24. Gabriela Solárová 29.3 - 5.4
25. Miroslava Mikulová 5.4 - 12.4

 

 

3. skupina
1. Kornel Kozoň 20.10 - 27.10
           
2. Veronika Sokolovská 27.10 - 3.11
3. Ingrid Tarabová 3.11 - 10.11
4. Kamila Biziková 10.11 - 17.11
5. Ľubomír Dikoš 17.11 - 24.11
6. Silvia Trnovcová 24.11 - 1.12
7. Robo Kadaši 1.12 - 8.12
8. Terézia Mičechová 8.12 - 15.12
9. Ján Kuzmány 15.12 - 22.12
10. Peter Samec 22.12 - 29.12
11. Gabriela  Horáková 29.12 - 5.1
12. Eugen Melo 5.1 - 12.1
13. Helena Kadašiová 12.1 - 19.1
14. Mária Kivoňová 19.1 - 26.1
15. Viera Muraňová 26.1 - 2.2
16. Štefan Šimák 2.2 - 9.2
17. Jaroslav Oberta 9.2 - 16.2
18. Mária Kopásková 16.2 - 23.2
19. Marián  Tavač 23.2 - 1.3
20. Peter  Bitušík 1.3 - 8.3
21. Filoména Melová 8.3 - 15.3
22. Zita  Kováčová 15.3 - 22.3
23. Helena Belicová 22.3 - 29.3
24. Terézia Melová 29.3 - 5.4
25. Alena Cigániková 5.4 - 12.4

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk