Hľadaj:

Dnes je Pondelok 25.septembra 2023, meniny má: Vladislav zajtra: Edita

Písmo sväté online pre všetkých

Od začiatku liturgického roka (prvá adventná nedeľa) bol vyhlásený Rok Božieho slova, ktorým chce naša Cirkev dať viac do pozornosti potrebu čítať alebo počúvať Božie Slovo a rozjímať nad ním, či už počas modlitby, alebo len tak, počas našich každodenných činností. Keďže žijeme v online svete, môžeme na to využiť aj internet alebo naše mobily. Na tejto stránke - http://www.audiosvatepismo.sk/ nájdete Sväté písmo v audio podobe, ktorú si môžete stiahnuť a počúvať. Alebo si do mobilného telefńu nahrať aplikáciu YouVersion, v ktorej nájdete preklady Biblie v rôznych jazykoch, niekoľko prekladov aj v slovenčine, a taktiež niektoré nahovorené preklady. 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk