Hľadaj:

Dnes je Utorok 07.decembra 2021, meniny má: Ambróz zajtra: Marína
channel15.jpgchannel3.jpgchannel14.jpgchannel7.jpgchannel11.jpgchannel5.jpgchannel17.jpgchannel4.jpgchannel1.jpgchannel6.jpgchannel2.jpgchannel12.jpgchannel13.jpgchannel16.jpgchannel9.jpgchannel8.jpgchannel10.jpg

Tlak vystrašeného egoizmu či ľahostajnosti

Zaujímavý pohľad na aktuálnu tému, odporúčam pozrieť si v archíve televízie Lux alebo si prečítať prepis homílie v denníku Postoy. 

V týchto dňoch mimoriadná situácia odhaľuje, koľko egoizmu, individualizmu, zahľadenosti do seba je v nás. Prežívame akýsi duchovný röntgen stavu našej spoločnosti, našich vzťahov, našich sŕdc, našich hodnôt. A koľko by vedeli rozprávať farmaceuti, lekári a mnohí iní zodpovední na rozličných úrovniach, ktorí dnes prežívajú tlak nášho vystrašeného egoizmu či ľahostajnosti. (Pokračovanie v odkazoch vyššie - Lux//Postoy).

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk