Hľadaj:

Dnes je Pondelok 06.júla 2020, meniny má: Patrik, Patrícia zajtra: Oliver
channel2.jpgchannel11.jpgchannel14.jpgchannel16.jpgchannel4.jpgchannel1.jpgchannel13.jpgchannel15.jpgchannel17.jpgchannel5.jpgchannel10.jpgchannel9.jpgchannel6.jpgchannel3.jpgchannel8.jpgchannel12.jpgchannel7.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk