Hľadaj:

Dnes je Utorok 07.decembra 2021, meniny má: Ambróz zajtra: Marína
channel3.jpgchannel7.jpgchannel17.jpgchannel11.jpgchannel16.jpgchannel12.jpgchannel13.jpgchannel10.jpgchannel14.jpgchannel4.jpgchannel9.jpgchannel2.jpgchannel5.jpgchannel8.jpgchannel6.jpgchannel15.jpgchannel1.jpg

Stránka venovaná duchovnému vzdelávaniu

Stránka venovaná duchovným témam. Množstvo zaujímavých prednášok z rôznych zdrojov, ktoré nájdete na jednom mieste, zoradené do kategórii. Viac info tu. Projekt je podobný stránke misiefilmom.sk, ktorý vznikol taktiež s rovnakým cieľom - šírenie Božieho kráľovstva prostredníctvom internetu. Tvorcovia oboch projektov postupne pridávajú materiály na rôzne témy, od známych slovenských a českých kazateľov, kňazov a rôzne svedectvá a dokumenty na povzbudenie.

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk