Hľadaj:

Dnes je Streda 28.februára 2024, meniny má: Zlatica zajtra: Radomír

Národný pochod za život v Košiciach

Dňa 22.9.2013 sa s Košiciach uskutoční Národný pochod za život. Program (podrobnosti tu) začína v piatok večer, pokračuje v sobotu a vyvrcholí v nedeľu 22. septembra pochodom mestom Košice. Na pochod je možné sa dopraviť špecíálnym vlakom, ktorý odchádza v sobotu ráno, so spiatočnou cestou s Košíc o 17:00 v nedeľu. Vlak pôjde aj v nedeľu ráno. Na vlak sa treba zaregistrovať tu - a to čo najrýchlejšie, lebo voľné miesta sa míňajú. Odchody vlaku zo Žiliny tu.  Ak chcete vedieť viac info, po nedeľných omšiach 15.9. budú k dispozícii aj informačné letáčiky, prípadne sa zastavte v piatok po omši - v našom mládežníckom zbore, máme aj podrobnejšie info, materiály. V Košiciach sa dá aj prespať, k tomu je nevyhnutná registrácia (nájdete tu aj užitočné info), ktorá sa odporúča aj tým, čo idú len v nedeľu - uľahčíte organizátorom prácu. 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk