Hľadaj:

Dnes je Piatok 19.júla 2024, meniny má: Dušana zajtra: Ilja, Eliáš

Diecézna animátorská škola 2012

POZOR!

Keďže po prvom kole príjimacích skúšok sú ešte voľné miesta, druhé kolo prijímacích pohovorov bude v piatok 14. 9. 2012 o 16:00 hod. v priestoroch Spojenej školy Kráľovnej pokoja, Na Závaží 2 v Žiline.

Inštitút Communio (ktorý má na starosti prácu s mládežou v Žilinskej diecéze) pozýva všetkých záujemcov na ďalší ročník Diecéznej animátorskej školy. Viac info tu.

Animátorská škola je v prvom rade intenzívna duchovná formácia, zameraná na pochopenie vlastnej identity a vzťahu k Bohu ako svojmu Otcovi, určená pre všetkých, ktorí sa neboja vykročiť z radu a sú ochotní pochopiť a tiež ponúkať ďalej víziu Božieho kráľovstva, ktoré Ježiš priniesol, a po ktorom sú ľudia na Slovensku - a najmä mladí ľudia hladní.

Škola je súborom niekoľkých víkendových seminárov, a jej absolventi by mali byť schopní po jej absolvovaní byť aktívnym spolupracovníkom kňaza v animátorskej službe. V prvom rade je však škola príležitosťou posunúť sa ďalej, a možno aj nanovo spoznať, kto je to živý Boh a ako je možné žiť Božie kráľovstvo už tu na zemi. 

Kto by mal záujem stretnúť sa s ľuďmi, ktorí už túto školu absolvovali, príďte v piatok na "mládežnícku" omšu o 18:00 a tam sa dozviete aj "osobné pocity" z tejto školy. Alebo píšte na admin(zavináč)farnost-strecno.sk

 

Joomla templates by a4joomla

Pripomienky k stránke: admin(zavináč)farnost-strecno.sk